Newsletter Portalu slaskie.pl

Zapisz się Wypisz się Archiwum

Zapisywanie się do listy dystrybucyjnej


Witamy.
Zapraszamy do zapisania się na listę mailingową oficjalnego serwisu poświęconego Regionalnemu Programowi Operacyjnemu Województwa Śląskiego. Dzięki temu będziesz na bieżąco z informacjami dotyczącymi realizacji Programu, m.in. zmian dokumentów, naborów wniosków, szkoleń, a także informacjami na temat już zrealizowanych projektów.

Z dotychczasowymi newsletterami możesz się zapoznać w Archiwum

W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji poprzez bieżące okienko (Wypisz się) lub klikając na link dołączony do każdego newlettera.


Nazwa użytkownika:

Adres e-mail:

Format wiadomości:

HTML:

Zwykły tekst:

Nazwa listy

Wybieram tę listę

Wiadomości z serwisu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marszałka Województwa Śląskiego/Województwo Śląskie z siedzibą w Katowicach (40-037), ul. Ligonia 46, w celu wysyłki newslettera poświęconego Regionalnemu Programowi Operacyjnemu Województwa Śląskiego.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informuję, iż:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Marszałek Województwa Śląskiego/Województwo Śląskie z siedzibą w Katowicach (40-037), ul. Ligonia 46.
  • Dane przetwarzane są wyłącznie w celu wysyłki newslettera poświęconego Regionalnemu Programowi Operacyjnemu Województwa Śląskiego.
  • Dane nie będą udostępniane innym odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych.
  • Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
 

Kontakt w sprawie newslettera:
Tel. 32 77 40 171,
e-mail: zip@slaskie.pl